Örgü Dantel ve El işleri Sitesi

Pembe Benekli Çorap İle Oyuncak Tavşan Yapımı

Sevgili hanımlar, Kendin Yap Akımı ile yaratıcılıkların ardı arkası kesilmiyor ne güzel 🙂 Dün sizlere çoraptan sevimli kediler yapma fikrini paylaşmıştım bugün de pembe benekli tavşan ile devam etmek istiyorum. Çocuğunuza artık küçük gelen pembe renkli beyaz benekli bir çorap varsa evinizde ya da başka renk ve desende hiç fark etmez. Önemli olan sizin de bu akıma katılmanız ve yaratıcılığınız ile yeni yeni eşyalar, oyuncaklar tasarlamanızdır. Eski bir çorabın can bulduğu sevimli bir tavşan için hadi çalışmaya başlayalım.

çoraptan tavşan yapımı

 Malzemelerimiz; Bir tane kullanılmayan çorap eşi, makas, dikiş ipliği ve iğnesi, gözleri için küçük yuvarlak renkli boncuklar ve pamuk…

Evet malzemelerimizi eminim ki hemen bir araya getirdiniz, şimdi sırada nesilden nesile anılarınızı saklayacak yeni anılara kucak açacak yeni bir oyuncağa hayat vermekte. Numaralandırarak gösterdiğimiz yapım aşamaları resmine tıklayarak resmi büyülte bilir ve kesip dikmeye ve bu sevimli tavşanı hazırlamaya başlayabiliriz.

Özellikle çocuğunuz ile bu sevimli tavşanı hazırlamak aranızdaki iletişimi güçlendirirken, çocuğunuzun da yaratıcılığını ön plana çıkarabilirsiniz. Çocukları ile kaliteli vakit geçirmek isteyen ebeveynler ve çocuğunuzun yaratıcılığını keşfetmesini sağlayacağınız harika bir proje.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadınca
kadın
kadın kadın yemek tarifleri örgü