Örgü Dantel ve El işleri Sitesi

Çiçeklerinize Özel Saksı Tasarımları

 DIY akımı ile hayatınıza eklenen renklerden, tasarımlardan bir yenisini daha sizlerle paylaşıyorum. Bu projemizde saksılara yeni bir hayat ve renk vereceğiz ve tabi ki aslında bir şifonyer olan çekmeceli dolabımızı da harika bir çiçek dolabı yapacağız. Eğer eviniz bahçeli veya teraslı ise ve sizde bir çiçek sever iseniz; işte bu proje tam da size göre. Kahverengi tonlarında ki o sıradan saksılardan sıkılmış iseniz, bahçenizi renklendirmek istiyorsanız veya salonunuzda bir köşe ayırdığınız çiçeklerinizin saksılarını evinizin rengine ve dekoruna uygun hale getirmek isterseniz ya da bunlardan hiç biri kendi terapinizi kendiniz yapmak isterseniz veya sırf değişikliğin sizi mutlu edeceğini düşünüyorsanız ki bu kesinlikle doğru, bu projede size ilhan olsun. Hadi başlayalım.

İlk çalışmamız evimizdeki saksılarımızı yenilemek; istediğiniz bir modeli, şekli belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Bunun için istediğiniz renkte boyalar, fırçalar gerekli sadece. Malzemelerimiz hazır ise boyamaya, tasarlamaya, yenilemeye ve yenilenmeye başlayabiliriz.

İkinci çalışmamız ise kullanılmayan bir şifonyeri saksı haline getirmek. Bu tasarım da şifonyer kendi rengi ile kullanılmış ancak siz kendi zevkinize göre tek renk boyayabilir ya da içinizdeki sanatçı ruhuna izin vererek şifonyerin üzerini renk renk çiçekler şeklinde de boyayabilirsiniz. Bu arada şifonyerin en üst çekmece gözünün kullanılmadığı, şifonyerin üzerinin dikdörtgen şeklinde kesilerek ilk çekmecenin bu şekilde kullanılacağını unutmayın 😉 Daha sonra ki aşama şifonyerin çekmecelerini çiçek toprağı ile doldurup çiçeklerimizi ekmek olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadınca
kadın
kadın kadın yemek tarifleri örgü