Örgü Dantel ve El işleri Sitesi

Karton ve Keçeden Bileklik Yapımı Projesi

 En çok da biz kadınları ilgilendiren bir proje ile tekrar birlikteyiz, kalın renkli bileklikler son yıllarda oldukça beğenilen ve herkesin kolunda görebileceğimiz takı tasarım modelleri ile bizlerin beğenisine sunuluyor. Peki bu herkesin kolunda olan bilekliklere bir ayrıcalık getirerek kişiye özel tasarlamaya ne dersiniz. Bu bileklikten sadece bir tane var ve bu sizin kolunuzda 😉 Bence en önemlisi de bu takı tasarım ürünleri içerisinde, kişiye özel takılar her zaman dikkatleri çeker ve kişiyi özel kılar. İşte böyle bir bileklik için, sizi anlatan, sevdiğiniz renkleri, karakterinizi, kişiliğinizi yani sizi tanımak için karşınızdakine kopyalar verecek olan bir bileklik yapımına hazır mısınız ?

bileklik yapımı

Malzemelerimiz için kalın karton, keçe, tel zımba makinesi, kullanılmayan örgü kıyafetlerden örgü parçaları, dikiş ipliği ve dikiş iğnesi ile harika bileklikler hazırlamaya başlayabiliriz.

Aşama aşama resimlendirdiğimiz yapım aşamaları ile çok kısa sürede istediğiniz tarz da, sizi anlatan bileklikler tasarlayabilirsiniz. Hem kendiniz hem de dostlarınız için harika hediyeler olarak da kullanabilirsiniz bileklikleri, ayrıca emek verilmiş bir hediyeden daha pahalı ve daha değerli bir hediye olamaz buna emin olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadınca
kadın
kadın kadın yemek tarifleri örgü