Örgü Dantel ve El işleri Sitesi

Örgü Çocuk Şapkaları

Örgü Çocuk Şapkaları

Bu galerimizde de birbirinden güzel örgü çocuk şapkaları ile sizlerleyiz.. İlk modelimiz tepeden başlayarak örülen beyaz fötr bir şapka modeli üzeri kurdele ve çiçek motifleri ile süslenmiş şık bir şapka modeli.. Yine beyaz delikli olarak örülen menekşe ve lale süslemeli örgü şapkalar, yine beyaz olarak örülmüş fötr şapka çiçek renkli çiçeklerle süslenmiş, beyaz pembe çiçekli fötr örgü şapka, beyaz kocaman pembe katlı çiçekli, beyaz lale süslemeli, beyaz ve turkuaz renklerle fötr tığ ile örülmüş üzerinde düğme ile şekillendirilmiş çiçek motifli fötr örgü şapka, gök kuşağı renkleri ile örülen fötr kısmı beyaz olan kenar biyesi turkuaz çocuk şapkası tepeden başlayarak örülmüş başka bir şapka örneği örülebilecek kolaylıkta..

Yine mavi olarak örülen çocuk şapkaları fötr şeklinde ve süslenmeli olarak göreceğiniz şapkalarda beyaz dışında örebileceğiniz renkler arasında pastel ve çok güzel bir mavi tonu olan şapkalar da tercih edilesi görünüyorlar.. Mor üzerinde kocaman pembe çiçeği irili ufaklı çiçek motifleri ile dikkat çeken hoş bir şapka modeli daha.. İki renkli çizgili olarak örülen pembe ile turuncu, mavi ile yeşil beyaz ile mavi kırmızı renkli yan kısımları delikli ufak bir fiyonk ile detaylandırılmış örgü şapkalar çok hoş görünüyor.. daha fazlası için galerimizdeki modellere göz atabilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadınca
kadın
kadın kadın yemek tarifleri örgü