Örgü Dantel ve El işleri Sitesi

Çok Güzel Örgü Bebek Patikleri

Çok Güzel Örgü Bebek Patikleri

Kışın sıcak tutması için gerekse şıklıkları içinde ördüğümüz patiklere yenilerini ekliyoruz ve bu şık örgü patiklerini sizlerinde görmesini istedik..

İlk modelimiz beyaz kalp tokalı bu şık patiği kolayca tığ ile örebilirsiniz.. Mavi pembe renkli pembe fiyonklu patikde çok cici görünüyor. Çiçek motifli bantlı bebek patiği de iki renkli ve çok güzel görünüyor.. Kızlar için mavi çapraz bantlı bebek patiğini de küçük hanımların şıklığı için çok hoş bir model.. Mavi beyaz tığ ile örülen bebek patiği de görülmeye değer.. Pembiş pembiş kız bebek patiği de şiş ile örülmüş cici bir patik.. Rengarenk tığ ile örebileceğiniz çetiklerde harika görünüyorlar.. Bembeyaz konçlu bebek patiği çiçeklerle süslenmiş harika olmamış mı ? Beyaz karpuz dilimli patik çiçek motifi ile süslenmiş harika olmuş..Şiş ile örülen konçlu gök kuşağı renklerinin hakim olduğu patik tığ ile çiçek motifleri ile süslenmiş bir patik modeli.. Yeşil ve kahve renkleri ile şiş ile örülmüş bir patik modeli, pembe krem tığ ile örülmüş patik, sarı krem örgü patik, yeşil bantlı patik pembe çiçeklerle süslenmiş, şiş ile örülen siyah üst kısmı rengarenk patik modeli, kalp düğmeli önü açık bebek patiği, siyah beyaz bantlı bebek patiği, turuncu beyaz bebek patiği incili çiçek motifli, krem örgü patik iğne ile işlenmiş, mor krem inci süslemeli patik, beyaz turkuaz kalp süslü patik ve daha fazlası için galerimize göz atabilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kadınca
kadın
kadın kadın yemek tarifleri örgü