Örgü Bayan Bluz Modelleri

Merhaba hanımlar, bluz modellerimizin arasına bugün de örgü ile olanları ekleyelim dedim ve aklıma gelmişken bir kaç güzel örgü bluz modelini resimli olarak sizlerle paylaşmak istedim. Hem yazlık hem de kışlık olarak giyebileceğiniz örgü bluz modellerinde alternatif olarak yazlık modeller kullanılmış. Tığ işi olarak örülen motif motif yapılabilen bluz modellerini yazın deniz kenarında bikini üzerine giyebilir ya da sahilde dolaşırken şık bir kıyafet olarak etek üzerinde kullanabilirsiniz. Beyaz pantolonlarınızın içinde şık örgü tunikler örüp şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Dantel örmeyi bilen her hanım resimli olarak paylaştığım örgü bluz örneklerini kolayca anlayıp uygulayacaktır. Genç kızlar için beyaz renkli tığ işi bluz modelleri hem sıra dışı hem de şık olması açısından oldukça tercih edilmektedir.

Güzel günler dileğiyle…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM
 1. obmenHed dedi ki:
  Yorumunuz denetim bekliyor. Bu bir önizlemedir, yorumunuz onaylandıktan sonra görünür olacaktır.

  Компания http://obmenneg.com/ является автоматическим и круглосуточным онлайн -сервисом, который позволяет обменять средства. И для этого нет необходимости выходить из дома. Так получиться осуществить обмен между системами, банковскими картами, криптовалютами. Но самое главное, что сервис работает круглосуточно, а потому совершить операции вы можете в любой час. При помощи полной автоматизации удалось добиться важных преимуществ перед аналогичными компаниями:

  1. Все операции происходят очень быстро, включая [url=http://obmenneg.com/]webmoney курсы обмена[/url]
  2. На минимальную сумму обмена влияют требования определенных платежных систем
  3. Обмен можно осуществлять в любое время: поздно ночью, либо ранним утром
  4. Из-за того, что издержки минимальны, то и комиссия взимается символическая

  Все эти преимущества создают необходимые предпосылки для того, чтобы обратиться за помощью именно в эту компанию. Так вы потеряете минимум времени и денег. Воспользуйтесь услугами компании, которая дорожит клиентами и выполняет все обязанности на высшем уровне.

BİR YORUM YAZ

kadınca
kadın
kadın yemek tarifleri kadın yemek tarifleri kurabiye tarifleri tatlı tarifleri